Švajčiarsko - Elektrikár, Elektromontér

Dream Jobs s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
apríl/máj 2015, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
27.5 - 30 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov, ktorí disponujú dole uvedenými pracovnými skúsenosťami :

- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek,
- pripájanie, zapájanie, oprava a odpájanie zásuviek, rozvodných skríň, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, lámp, transformátorov a iných elektrických zariadení,
vysekávanie otvorov do stien, stropov a podláh, ťahanie ochranných rúr, montovanie krabičiek do stien,
- diagnostikovanie a oprava porúch,
- znalosť čítania technickej dokumentácie,
- ťahanie káblov, odblankovávanie,
- práca v oblasti domovej, resp. priemyselnej elektroinštalácii

- nepretržitý servis počas celého pôsobenia vo Švajčiarsku,
- vysoká kvalita administratívnych služieb pre uchádzačov,

V rámci odmeny za odborné poradenské služby ponúkame :
- vybavenie pracovného povolenia, ubytovanie, povinné zdravotné
poistenie, rodinné, resp. študijné prídavky, bezplatné ročné
zúčtovanie dane, a mnoho iných náležitostí,
- zamestnanie dlhodobého charakteru na švajčiarsku pracovnú zmluvu,
- po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov,
- týždenné vyplácanie mzdy
- obdržíte od nás ZADARMO podklady na uľahčenie fungovania v
zahraničí

V prípade záujmu o hore uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím pošlite na e-mail : [email protected] nasledovné dokumenty :

- životopis v slovenskom a nemeckom jazyku (podrobne rozpísaný, vrátane fotografie tváre),
- certifikáty, osvedčenia, ... (ak sú k dispozícii)
- foto referencie Vašich prác (ak sú k dispozícii)

VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENIE DÔVERY VOPRED ĎAKUJEME.

Pravidelné aktualizovanie pracovných ponúk nájdete aj na Facebook-u pod názvom Dream Jobs

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Popredné spoločnosti pôsobiace na švajčiarskom pracovnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- veľká výhoda znalosti čítania výkresovej dokumentácie,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- precíznosť,
- osobný automobil podmienkou,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- manuálna zručnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2052553  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27.5 - 30 EUR/hodina