Vedúci údržby

Dream Hostels Sk s.r.o.

Miesto práce
Leškova 9, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím DREAM hostelov hľadá údržbára!
Hostely DREAM Hostels sa stanú vaším druhým domovom a rodinou. Sme sieť deviatich hostelov (7 z ních sa nachádza na Ukrajine): V Kyjeve, Charkove, Odesse, Rachive, Zaporizhziy, Lvive, Poltave, Varšave a Bratislave.

Ponúkame vám možnosť pridať sa do nášho tímu DREAM Hostel Bratislava. Hľadáme príjemných, energických ľudú, ktorí chcú komunikovať s hosťami - vždy s úsmevom a snahou vykonávať svoju prácu čo najlepšie!

Hlavné pôsobenie: zabezpečenie funkčnosti budovy hostela

Úlohy: Snaha o to, aby budova a všetko, čo sa v nej nachádza bolo v čo najlepšom stave.

Náplň práce:
Preventívne prehliadky budovy a servis všetkých mechanických systémov, aby boli bezpečné a funkčné.
Servis elektriky - výmena žiaroviek, servis vypínačov a ističov a pod.
Asistencia pri opravách systémov ventilácie, chladenia a pod.
Servis kotolne a sanity.
Prehliadky protipožiarného zábezpečenia a systému alarmov a zábezpečenie opráv v prípade potreby.
Manuálne práce (výmena okien, zámok a pod.)
Kontrola budovy pred hlodavcami, prípadne hmyzom.
Celkový servis budovy - maľovanie, drobné opravy a pod.
Odhŕňanie snehu, prípadne iné vonkajšie práce.
Kúpa materiálu a náradia pre servis budovy.
Vedenie denníka opráv a servisu budovy.

Zodpovednosť za :

Diagnostiku, riešenie technických problémov a navrhovanie riešení.

Denné 8 - hodinové zmeny, od 8.00 - 17.00
Päť dní v týždni (niekedy je možné, že bude potrebné pracovať v sobotu či nedeľu).

Ak ste pripravený stať sa súčasťou profesionálneho tímu, radi vás privítame!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požiadavky:
Preukázateľná technická prax, skúsenosti s prácou podobného druhu.
Základne znalosti o fungovaní systémov v budove.
Znalosti o všeobecnom servise budov.
Skúsenosti s manuálnymi prácami.
Schopnosť pohotovo reagovať
Dobrá fyzická kondícia a ochota pracovať aj nadčas
Doklad o ukončenom stredoškolskom vzdelaní
Ústretovosť a pracovitosť.

Safestay with 20 locations across Europe, we’ve set up home in the most vibrant places. From London to Lisbon, Barcelona to Vienna. We’re central, next to transport, good access and most importantly close to the coolest spots in each city! www.safestay.com
ID: 3133127  Dátum zverejnenia: 16.7.2017