HR Business Partner (Junior/Senior)

Drahomíra Garajová - PERSONÁLNE PORADENSTVO & OUTSOURCING

Miesto práce
Sládkovičovo, okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytuje podporu v HR procesoch na pridelených oddeleniach;
- Implementuje kľúčové procesy ľudských zdrojov a zabezpečuje ich použitie v praxi;
- Realizuje nábor na pozície na pridelených oddeleniach;
- Koordinuje adaptáciu nových zamestnancov;
- Spolupodieľa sa na príprave tréningových a rozvojových plánov;
- Monitoruje a pripravuje podklady k identifikácii a rozvoju talentov;
- Spolupracuje a vedie projekty HR tímu;
- Pripravuje a analyzuje rôzne údaje k zamestnancom;

- Možnosť vzdelávať sa a spolupracovať na projektoch v medzinárodnej spoločnosti;
- Zaujímavá a rôznorodá práca s ďalšími možnosťami a výzvami;
- Používanie anglického jazyka na dennej úrovni;
- Flexibilný pracovný čas;
- Široké spektrum benefitov vrátane 13 platu;
- Práca v medzinárodnom a priateľskom prostredí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, humanitné vedy, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Záujem o prácu s ľuďmi a pre ľudí
- Práca na podobnej pozícii výhodou (ale nie je podmienkou)
- Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni je podmienkou
- Pozitívny a proaktívny prístup k práci
- Tímový hráč
- Zameranie sa na interného zákazníka
- Znalosť Zákonníka práce

Sprostredkovanie zamestnania, HR projekty

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1737482  Dátum zverejnenia: 7.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou