Balič na baliacej linke od 7€/hod + bonus po zaškolení

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.od 7 €/hod + po zaškolení bonus 0,5€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v silnej, stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, ale zároveň preferuješ individuálny prístup? Ponúkame zamestnanie v nemeckej spoločnosti, ktorou neotriasla ani pandemická situácia.

​Náplňou práce sú nasledovné činnosti:

- vykonávanie inventúr pri linke,

- spracovanie výrobných zákazok a ich fyzická príprava,

- spracovanie objednávok v skladovom systéme,

- doplňovanie výrobných liniek,

- príprava obalového materiálu ,

- práca zo skenerom,

- práca s manipulačnou technikou (paleťák),

- používanie stolnej aj priemyselnej váhy.

- práca na baliacej linke, na tri pracovné zmeny Po – So

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis na email gabor.hodek@qlis.eu
Telefónny kontakt : +421 907 792 666

BEZPEČNOSŤ
- Plne rešpektovať BOZP predpisy na prevádzke
- Svojou činnosťou neohrozovať kolegov
- Vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti
- Hlásenie nehôd a skoro nehôd
- Aktívne sa podieľať na zvyšovaní úrovne BOZP na prevádzke

- plat od 7 €/hod + po zaškolení bonus 0,5€/hod

- možnosť privyrobiť si cez nadčas​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.
Výroba v závode Komárno: spojky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť na pozícii Balenia
- Skúsenosť s manipulačnou technikou – veľkou výhodou
- Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda
- Skúsenosť s doplňovaním materiálu
- Platný preukaz VZV - výhodou
- Zmysel pre detail, bezúhonnosť

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Bullová
Tel.: +421905647020
E-mail: poslať životopis
ID: 4835709  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.