Technik laboratória

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Plastic Omnium Auto Exteriors, Lozorno
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac(základná mzda 1100€ + dochádzková prémia 130€ + mesačné bonusy do výšky max 23% zo základnej mzdy + ročná výsledková prémia do výšky max. 100% zo základnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi vaše úlohy budú patriť hlavne:
• Vykonávať pravidelne produktové a procesné merania sériových produktov a reportovať výsledky
• Zabezpečovať merania a testovanie pri zavádzaní nových produktov / procesov
• Zabezpečiť distribúciu a archiváciu výsledkov (manažment dát)
• Zabezpečiť poriadok a udržiavať 5S v Laboratóriu a na všetkých laboratórnych pracoviskách
• Zabezpečiť kalibráciu meracích zariadení a zhodu s metódou merania (testy opakovateľnosti meraní)
• Zabezpečiť zhodu meracích zariadení so zákazníckymi špecifikáciami a odsúhlasenými postupmi
• Udržiavať Quality Mindset.

• práca v 3-zmennej prevádzke

• Dochádzková prémia vo výške 130€
• Mesačné výkonnostné bonusy do výšky max. 23% z hrubej mzdy
• Ročná výsledková prémia: maximálne vo výške 100% základného mesačného platu v
závislosti od hospodárskeho výsledku a splnenia firemných cieľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Hlavnou ambíciou je poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Spoločnosť zodpovedne venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore

Počet rokov praxe

2

• Práca s počítačom
• Technické zručnosti, laboratórne postupy
• Skúsenosti s priemyselnou výrobou 2 až 4 roky, skúsenosti a prax s vykonávaním skúšok a testov a reportovaním výsledkov podľa zadania
• Samostatnosť, komunikatívnosť, výhodou je znalosť produktov po lakovaní
• Pozitívny prístup k práci a tímový prístup
• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť
• Komunikatívnosť
• Zvládanie stresu
• Ochota pracovať v 3- zmennom režime
• Predchádzajúce skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu výhodou

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4806406  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac