Team Leader

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac- TPP : 1400€ + bonus podľa skúseností a plnenia stanovených cieľov - Živnosť : 12€/hod. + bonus na základe plnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do novootvoreného logistického skladu pre prácu v mladom kolektíve v malej operatíve s osobným prístupom k ľuďom, ktorý budú súčasťou rozbehu projektov a budú sa podieľať na nastavovaní procesov.

- Kontrola, spracovanie a tvorba prepravných dokumentov
- Príjem a expedícia tovaru v skladovom systéme
- Riadenie zásob v skladovom systéme
- Vykonávanie ročných inventúr, vykládka a nakládky kamiónov, zaskladňovanie materiálu do regálového systému a na zem pomocou vysokozdvižnej techniky
- Práca so skenerom
- Riadenie prideleného tímu ľudí (do 5 ľudí)

Práca v sklade na 2 zmeny Po-Pia (ranná 6:00 – 14:00,poobedná 14:00-22:00) Po – Pia
V priebehu roka 2024 prechod na 3 zmennú prevádzku (pridanie nočnej 22:00 – 6:00).
Prípadná práca v nadčas (podľa dohody počas víkendu).

Požiadavky:
- rešpektovanie zavedených štandardov (prac. postupov, BOZP, 5S, eskalačnej matice, matice kompetencií),
- aktívne podieľanie sa na zlepšovaní (KAIZEN),
- vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti,
- aktívne komunikovať s nadriadenými a ostatnými pracovníkmi,
- dodržiavanie časového harmonogramu meetingov,
- plnenie úloh zadaných nadriadeným v plnom rozsahu.

Kontrakt na TPP / živnosť
- TPP : 1400€ + bonus na základe skúseností a plnenia stanovených cieľov,
- Živnosť : 12€/hod. + bonus na základe plnenia stanovených cieľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti manažmentu internej logistiky a kvality pre globálnych klientov. Cieľom je poskytovať logistické služby s vysokou pridanou hodnotou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

- Skúsenosť s vedením tímu
- Skúsenosť s prácou v logistickej sfére (práca so scanerom, manipulácia s tovarom)
- Práca s PC a MS office (základy)
- Anglický jazyk základy – výhoda, v pripáde potreby poskytnutie kurzov hradených firmou
- Skúsenosť s vedením vysokozdvižného vozíka / retraku,
- Platný preukaz VZV je výhodou, nie však podmienkou, školenia a obnovenie platnosti zabezpečené a hradené spoločnosťou

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Bullová
Tel.: +421905647020
E-mail: poslať životopis
ID: 4674148  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac