Dlhodobá práca na pozícii montážny pracovník pre automobilový priemysel s možným nástupom ihneď!

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť v automobilovom priemysle hľadáme uchádzačov na pracovnú pozíciu montážny pracovník. Ponúkame vám stabilnú prácu v dobrom kolektíve.

Náplňou Vašej práce bude :
- montovanie nárazníkov
- operátor montuje do základného nárazníka komponenty podľa verzie
- pracovník je zodpovedný za správne namontovanie komponentov do nárazníka
- práca je na 3 zmeny s 8 hodinovou prevádzkou

Pracovať môžete na živnosť (5 €/hod + 0,30 €/hod dochádzkový bonus) alebo na Dohodu o vykonaní práce (4,10 €/hod).

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ!!!

- príplatky: 25% za nočnú a nadčas, 50% za sviatok a víkend
- dlhodobá práca

V prípade záujmu volajte tel. číslo 0915 211 003 alebo 0918 742 556, prípadne sa osobne zastavte na našej pobočke na Hlavnej ulici 22 v Trnave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Flexibilita , zručnosť a ochota pracovať

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3130358  Dátum zverejnenia: 13.7.2017