Operátor /-ka vo výrobe - priveď aj svojho známeho za 50€ k výplate! nástup ihneď !

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 Eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného, spoľahlivého, manuálne zručného zamestnanca/-kyňu na prácu, ktorú vďaka zaškoleniu hravo zvládnete. Vašou náplňou práce bude :
- vykonávanie pracovných operácii na pridelenom pracovisku
- kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
- aktívna spoluúčasť na procese neustáleho zlepšovania a na dodržiavaní 5S

Práca je vhodná pre mužov aj pre ženy.

Zamestnaj sa ako operátor výroby a priveď aj svojho známeho- keď odpracuje celý mesiac dostaneš 50€ (koľko známych privedieš toľko bonusov môžeš získať)
- príplatok za odpoludňajšiu zmenu !!!
- možnosť pracovať na 3- zmenku alebo 4- zmenku

- príplatky za prácu nadčas 40%, víkend 50% a cez sviatok 100%
- zabezpečená strava za 1,08 € (zvyšných 2,23 € hradí zamestnávateľ)
- možnosť získať výkonnostný a dochádzkový bonus
- odmena za KAIZEN
- vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
- práca na 3/ 4 zmennú prevádzku (pri 4 -zmenke príplatok 85€)
- 5 min. peši od autobusovej a železničnej stanice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- znalosť MS Office výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- prax na pozícii výhodou

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3118555  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 Eur + príplatky