Kontrolór kvality Voderady (4,10-5,60) Dlhodobá práca!

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality dielov pre automobilový priemysel
- práca možná na živnosť (5,60 Eur/hod) alebo DoVP (4,10 Eur/hod)
- preplatené nadčasy 25%, sviatok a víkend 50%
- garancia odpracovaných 150 hodín
- práca na 3 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontrola kvality

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava
ID: 2832956   Dátum zverejnenia: 30.11.2016