Víkendové zmeny v PSA (4 zmena) - výrobný pracovník

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť vyrábajúcu komponenty pre automobilový priemysel hľadáme uchádzačov práce pri výrobe náhradných dielov pre automobily. Budete zodpovedný za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov.

- množstvo voľného času cez pracovný týždeň, ktorý môžete využiť s rodinou
- priestor na štúdium,
- starostlivosť o rodinných príslušníkov a deti,
- podnikanie (odvody platené zamestnávateľom),
- možnosť brigád a nadčasov počas pracovného týždňa.

Informácie o výberovom konaní

možný ponúkaný plat:
- základná nástupná mzda 336€/brutto
- nočný príplatok 1,60€/hod.
- príplatok za prácu cez víkend 1,40€/hod.
- individuálna prémia 33€
- kolektívna prémia 18€
- dobrovoľný nadčas počas týždňa 40% príplatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Prívozníková
Tel.: 0915211003,0918742556
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819336   Dátum zverejnenia: 21.11.2016