Kontrolór kvality - vizuálna kontrola (Lozorno)

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
5,50€/hod. + 0,30Eur/hod dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality v automobilovom priemysle

zvyšovanie platu po skušobnej dobe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba, montáž a kontrola automobilových, interiérových a exteriérových dielov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava
ID: 2787666   Dátum zverejnenia: 31.10.2016