Príjmeme pracovníkov do TI Automotive

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
550-650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca, manipulácia s materiálom v prevádzke
- priebežná kontrola kvality výroby podľa predpísaných štandardov, vizuálna kontrola

- fixná mesačná mzda: 450,00 €
- osobné ohodnotenie: do 130,00€
- bonus za dochádzku: 67,00 € (100 % dochádzka v mesiaci, odpracovaný celý mesiac)
- príplatok za trojzmenný režim: 17,00 € (po odpracovaní aspoň 37,5 h v noci)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2771217  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-650