Mzdová účtovníčka

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné spracovanie mzdovej a personálnej agendy v zmysle platných zákonov a interných predpisov
- Spracovanie podkladov pre výpočet miezd
- Spracovanie miezd
- Ročné zúčtovanie daní
- Ročné zúčtovanie zdravotného poistenia
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami, zasielanie prehľadov, hlásenie zmien
- Komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zasielanie prehľadov, hlásenie zmien
- Bezchybné vedenie údajov k osobnej evidencii zamestnanca
- Evidencia dochádzok zamestnanca
- Spracovanie všetkých náležitostí súvisiacich s nástupom a výstupom zamestnanca
- Archivácia dokladov súvisiacich so mzdovou s personálnou problematikou podľa zákona
- Písomné odpovede exekútorom, súdom a iným inštitúciám

- práca v mladom kolektíve
- možnosť inovovať postupy vedenia účtovníctva
- firemný notebook, mobil
- možnosť homeofficov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti manažmentu internej logistiky a kvality pre globálnych klientov. Našim cieľom je poskytovať logistické služby s vysokou pridanou hodnotou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert
Jednoduché účtovníctvo - expert
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy
OMEGA - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Ovládanie mzdového programu HUMANET a OMEGA!!!
- Znalosť mzdového účtovníctva
- Znalosť pracovno-právnych, mzdových predpisov a personálnej administratívy
- Samostatnosť a flexibilita
- Tímová spolupráca
- Schopnosť dodržiavať určené termíny
- Znalosť práce na PC, MS Office

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Klincová 37
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislav Klembara
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731019   Dátum zverejnenia: 20.9.2016