Vodič VZV - stačí ak máte preukaz B - my Vám VZV vybavíme Zadarmo !!!

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
PSA Peugeot, Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
Ihneť
Ponúkaný plat (brutto)
od 774€ brutto do 934€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulovanie, vyprázdňovanie, uskladnenie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom
- prebaľovanie materiálu z veľkých balení do malých balení
- napĺňanie a príprava vozíkov distribučných súprav
- zásobovanie výrobnej linky

- 13.plat
- UBYTOVANIE tri mesiace ZADARMO
- stravovanie v závode len za 0,90€- zvyšok doplatíme
- zabezpečený pitný režim priamo na prevádzke
- BONUSY ku mzde 65€ + 35€
- stabilné zamestnanie
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za prácu na VZV 50€/mesiac
- nočný príplatok 1,60€ / hod.

Hľadáme operátorov/ky do automobilky .Poskytujeme ubytovanie, VZV preukaz zadarmo stačí keď máte B. Nástup možný ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 89 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť pracovať na 3 zmeny
- platný preukaz na VZV skupiny C a W1 alebo vodický preukaz sk B

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 22
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Žabková
Tel.: 0915211003,0918947213
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730584   Dátum zverejnenia: 20.9.2016