Operátor vo výrobe - práca v Košiciach - nástup ihneď!

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného, zodpovedného a pracovitého zamestnanca na pozíciu Operátor vo výrobe. Vykonávanie širokého spektra činností a pomocných prác v automobilovej výrobe.

Budete zodpovední za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných, prípadne opracovaných výrobkov a polotovarov. Vašou úlohou bude obsluhovanie meracích prístrojov, zaznamenávanie výsledkov meraní aj navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov. Práca je v stoji na 3 zmennú prevádzku. Zmenovosť je fixná!
Ponúkame vám prácu v modernom pracovnom prostredí, finančné ohodnotenie zodpovedajúce vašim schopnostiam a skúsenostiam a ak máte záujem, aj dlhodobú spoluprácu.

MZDA: 3€ /hod. (brutto)
PRÍPLATKY za nadčasy, za víkendové zmeny a za nočné zmeny
PRÍPLATKY na stravné (v podobe stravných lístkov) a bonus na cestovné (do 25 km = 25€ a nad 25km = 50€)
BONUSY za produktivitu a disciplínu až do 90€.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho dlhodobého klienta z automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

SPOĽAHLIVOSŤ
DISCIPLINOVANOSŤ
SERIÓZNY PRÍSTUP K PRÁCI

VYŽADUJE SA:
- dobrý zrak a manuálna zručnosť
- povinné dodržiavanie všetkých pracovných postupov a bezpečnostných predpisov
- dobrá kvalita práce
- práca na 3 zmeny
- dôslednosť

IBA PRE VÁŽNYCH ZÁUJEMCOV!!!

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2668965  Dátum zverejnenia: 29.7.2016