Administratívna pracovníčka

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou - bude upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia vydaných faktúr.
Vymáhanie pohľadávok - zasielanie upomienok, komunikácia so zákazníkmi telefonicky a emailom, hlavne v angličtine.
Príprava podkladov pre účtovníctvo.
Kontrola evidencie hotovosti.
Vystavovanie súhrnných objednávok na základe požiadaviek.
Denná komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti, obchodnými manažérmi.
Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov.
Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie,archivácia dokumentov.
Vybavovanie záležitosti v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách.
Plnenie operatívnych úloh.
Príprava podkladov pre nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti.
Komunikácia s externými partnermi spoločnosti.

Príjemné pracovné prostredie vybavené najmodernejšou kancelárskou technikou.
Sociálny program.
Školenia a teambuldingy.
Bonusy vyplácané na základe pracovných výkonov.

Zamestnanci spoločnosti Draftcom s.r.o., ďakujú všetkým uchádzačom, ktorí sa zapoja do výberového procesu, zároveň chceme oznámiť uchádzačom, že si vyhradzujeme právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Vaše životopisy, sprievodné listy a prípadné otázky nám prosím zasielajte výlučne formou e-mailu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti kvality a internej logistiky hlavne pre firmy v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Anglický jazyk - aktívne, slovom a písmom
Ochota, schopnosť a zvyk pracovať v maximálnom nasadení a podľa potrieb zamestnávateľa, bez ohľadu na pracovný čas, flexibilita a ambicióznosť.
Komunikačné schopnosti, otvorenosť a empatia, schopnosť argumentácie, nadšenie pre produkt.
Tímová spolupráca založená na partnerskom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Klincová 37
821 08 Bratislava
ID: 1941306   Dátum zverejnenia: 21.11.2016