Vodič MKD

DRAFTCOM s.r.o.

Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Dánsko, Slovinsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - jedného z najväčších spoločnosti pôsobiacich v medzinárodnej kamiónovej doprave obsadzujeme pozíciu - Vodič MKD.

Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci tuzemska a do zahraničia.
Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
Vykonávanie opatrení proti posunutiu tovaru počas jazdy.
Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
Používanie satelitného navigačného systému a cestovnej mapy na presné lokalizovanie miesta dodania tovaru.
Udržiavanie komunikačného spojenia s dispečingom prostredníctvom mobilného telefónu.
Vybavovanie colných formalít pri preprave tovaru do zahraničia (mimo EÚ).
Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi.
Čerpanie pohonných hmôt na čerpacích staniciach, kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla.
Dodržiavanie pravidelných zákonom stanovených prestávok na odpočinok a regeneráciu.

Zamestnanec má nárok na všetky zákonom dané príplatky (diéty podľa platnej legislatívy danej krajiny).
Pohyblivá zložka závislá od spokojnosti zamestnávateľa so zamestnancom.
Víkendové príplatky.
Bonusy za hospodárne nakladanie z PHM.
Zamestnávateľ umožní zamestnancom skrátenie pobytu v zahraničí, ak má zamestnanec alebo rodinní príslušníci jubileá príp. rôzne oslavy.
Zamestnanec bude dostatočne zaškolený.
Zamestnávateľ umožní na náklady zamestnávateľa absolvovať kurzy potrebné pre výkon pozície vodiča MKD.

Každý uchádzač, ktorý spĺňa požiadavky bude odporučený nášmu klientovi. Následne bude pozvaný na výberové konanie. Ak uchádzač prejde výberovým konaním, v nasledujúcich dňoch absolvuje kompletné zaučenie na pozíciu vodiča. Školenie bude obsahovať legislatívnu časť a technickú časť.
Prosíme uchádzačov, aby nás v prípade otázok kontaktovali formou elektronickej pošty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanec by mal disponovať:
absolvované psychotesty a lekársku prehliadku potrebnú pre výkon obsadzovanej pozície
kvalifikačnou kartou vodiča
digitálnou tachografovou kartou
európskou kartičkou ZP

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1784195  Dátum zverejnenia: 27.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 EUR/mesiac