Obchodný zástupca - kovania, náradie a nástroje pre stavebnú a nábytkársku výrobu (región Galanta - Šaľa - Nové Zámky - Komárno)

Dr. Ostertag Personnel Management Group, s.r.o.

Miesto práce
okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízia + osobný automobil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je jeden z lídrov európskeho trhu v oblasti predaja kovania, spojovacej techniky, nástrojov, náradia, kovoobrábacích a drevoobrábacích strojov a zariadení pre nábytkársku a stavebnú výrobu.

Za účelom ďalšieho rozvoja aktivít v SR obsadzuje pracovné miesto:

Obchodný zástupca - kovania, náradie a nástroje pre stavebnú a nábytkársku výrobu (región Galanta - Nové Zámky - Komárno).

Pracovná náplň zahŕňa:

- Dlhodobá starostlivosť o existujúcich zákazníkov v pridelenom regióne, poradenstvo pri riešení odborných problémov zákazníkov.

- Vyhľadávanie a akvizícia nových zákazníkov, vedenie obchodných rokovaní.

- Sledovanie trhových príležitostí, sledovanie aktivít konkurencie.

- Príprava cenových ponúk, riešenie reklamácií.

- Príprava štatistických prehľadov predaja v regióne.

- Spolupodieľanie sa na tvorbe rozpočtu a plánov predaja pre svoj región.

Motivujúce pracovné podmienky, plná podpora každého zamestnanca k jeho sebarealizácii a ďalšiemu rozvoju, motivovanie individuálneho prispenia k plneniu cieľov spoločnosti.
Osobný automobil, mobilný telefón, notebook.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Vaše CV na našu mailovú adresu [email protected], alebo nás kontaktujte na telefónnych číslach +421 2 444 56 143, +421 902 229 414.
Súčasne nám zašlite Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Zaslaním Vášho životopisu a súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z.o ochrane osobných údajov v platnom znení zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle predmetného zákona o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú bezodkladne od zverejnenia ponuky vymazané zo systému, alebo zlikvidované skartovaním.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodná spoločnosť, jeden z lídrov európskeho trhu v oblasti predaja kovania, spojovacej techniky, nástrojov, náradia, kovoobrábacích a drevoobrábacích strojov a zariadení pre nábytkársku a stavebnú výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,strojárske,technické,stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- primerané skúsenosti v oblasti predaja a komunikácie s klientom v oblasti výrobných firiem, výhodou je nábytkárska alebo stavebná výroba,
- technické myslenie,
- znalosť regiónu,
- komunikatívnosť,
- záujem o predaj produktov vysokej kvalitatívnej hodnoty,
- ochota a pripravenosť cestovať v regióne.

Spoločnosť Dr.Ostertag Personnel Management Group, spol. s r.o. bola založená v marci 1993. Základná filozofia a metodika poskytovaných služieb vyplýva z dlhoročných skúseností majiteľa v oblasti riadenia s ťažiskom na strategické riadenie, personálne riadenie, vnútrofiremné procesy a vzdelávanie zamestnancov.

Rozsah našich služieb zahŕňa komplexné poradenstvo a služby zamerané na oblasti:
- Tvorba a následná implementácia stratégií riadenia spoločností, personálneho riadenia, optimalizácia procesov riadenia so zameraním na zvyšovanie produktivity práce, motivačnú stratégiu, systémy hodnotenia zamestnancov, sociálnu politiku a mzdové systémy.
- Plánovanie, organizácia a lektorské vedenie školiacich programov zameraných na rozvoj manažérskych a osobnostných zručností.
- Vyhľadávanie a výber zamestnancov do stredných a vrcholových pracovných pozícií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1906863  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízia + osobný automobil