Špecialista pre Trade Marketing a Category Management

Dr.Oetker, spol. s r.o.

Miesto práce
Ľadová 14, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovného miesta

- vytváranie stratégie, príprava a koordinácia marketingových aktivít v mieste predaja
- príprava displejov na druhotné vystavenie výrobkov
- zodpovednosť za čerpanie rozpočtu
- reportovanie marketingových aktivít do oddelenia predaja
- komunikácia s grafickými štúdiami
- príprava POS materiálov, prezentačných materiálov a podkladov na rokovania s obchodnými partnermi
- pravidelný monitoring trhu
- analýza trhových a interných dát
- spolupráca na Category Management projektoch s obchodnými partnermi a vedenie rokovaní s nimi
- tvorba planogramov v špecializovanom PC programe

Ponúkame

- Veľmi zaujímavú kariérnu príležitosť
- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdelanie
- 2 až 3 roky relevantnej praxe v FMCG spoločnosti
- Výborná znalosť anglického jazyka – slovom aj písmom, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť tímovej práce
- Reprezentatívne vystupovanie
- Analytické schopnosti
- Kreatívne myslenie a invencia
- Časová flexibilita
- Znalosť práce na PC (MS Office – Word, Excel, Power Point), znalosť SAP výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B

Dr. Oetker je veľká medzinárodná spoločnosť s centrálou v Nemecku a viac ako storočnou tradíciou. Vyrába predovšetkým prísady na pečenie, dezerty v prášku a mrazenú pizzu. V Českej a Slovenskej republike je zastúpená od roku 1991 a má vedúce postavenie na relevantných trhoch. Sídlo centrály pre SR je v Bratislave.
ID: 2542435  Dátum zverejnenia: 2.5.2016