Liečebný pedagóg / terapeut

DPD Services, a.s.

Miesto práce
Alzheimer centrum Avalon Jablonové, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odborná práca s ľuďmi s Alzheimerovou chorobou,
• Vykonávanie skupinovej a individuálnej terapie ako je muzikoterapia, ergoterapia, biblioterapia, duchovné okienko, bazálna stimulácia, fyzioterapia, nácvik jemnej motoriky, vychádzky atd.,
• Spolupráca na tvorbe individuálnych rozvojových plánov a ich vyhodnocovanie,
• Vypracovanie a realizácia režimových aktivít klienta počas dňa,
• Terapeutický dohľad pri aktivitách poskytovaných externými pracovníkmi,
• Terapeuticko-výchovná pomoc pri reedukácii a resocializácii jedinca do kolektívu,
• Sledovanie správania klientov a zaznamenávanie jeho psychických aj fyzických zmien,

- možnosť ubytovania,
- výhodný plat a variabilná zložka odmeňovania,
- rehabilitačné služby pre zamestnancov,
- príspevok na cestovné,
- interné školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania,
- zabehnute zariadenie s niekoľko ročnými skúsenosťami (7r.),

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

liečebná pedagogika, sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vyštudovaná liečebná pedagogika, resp. sociálna práca s absolvovaným kurzom zameraným na seniorov, resp. alzheimer

Spoločnosť realizuje projekt prostredníctvom neziskovej organizácie, ktorá je zriaďovateľom súkromného zariadenia sociálnych a zdravotných služieb so zameraním na pomoc ľuďom postihnutých Alzheimerovou chorobou a rôznymi poruchami pamäte a seniorom.
Cieľom je poskytovať komplexné služby pozostávajúce zo zdravotnej, sociálnej, rehabilitačnej a terapeutickej starostlivosti. Našou snahou je spomaľovať progresiu ochorenia a vytvoriť láskavý a bezpečný domov.
Ostatné informácie o spoločnosti nájdete na:
www.seniorville.eu
www.alzheimeravalon.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2930976  Dátum zverejnenia: 14.2.2017