Pomocný operátor výroby pro CARRIER Beroun

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Lidická 323/18, 266 01 Beroun, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Připravovat materiál a zakládat díly na linku.
* Montovat chladicí nábytek, zařízení a klimatizace.
* Montovat osvětlovací kabeláž a chladicí potrubí.
* Kontrolovat montované díly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Nástupní čistou mzdu 18.465,- Kč/měsíc (včetně příplatků)
* Variabilní složku mzdy 0 - 20%
* Cestovní náhrady 0 - 4.100,- Kč/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Příspěvek na firemní ubytování.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- Kč.
* Závodní stravování.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Jdete do toho?::
Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co chceme my od Vás?::
* ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Výhodou bude zkušenost s manipulací ručními vozíky.
* Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3115315  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.