Montážní dělník - Mladá Boleslav

DP WORK s.r.o.

Tř. Václava Klementa 823, 293 01 Mladá Boleslav, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Montážní operace v taktu na lince.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 19.028,- do 22.479,- CZK.
* Náborový příspěvek 3.000,- CZK.
* Relokační příspěvek až 5.000,- CZK/měsíc.
* Zaručený podnikový bonus 1.500,- CZK/měsíc.
* Univerzální týmový příplatek 1.500,- CZK po odpracování 3 měsíců.
* Doplatek podnikového bonusu 9.000,-CZK/rok.
* Po 6 měsících odměna - osobní ohodnocení až 20% ke mzdě.
* Příplatek za odpolední směnu 7,50,- CZK/hod.
* Příplatek za noční směnu 22,- CZK/hod.
* Příplatek za práci přesčas 25% (v pracovní dny, SO i NE).
* Příplatek za práci ve státní svátky 100%.
* Příplatek za práci v taktu 550,-CZK/měsíc.
* Příspěvek na ubytování 1.815 CZK/měsíc.
* Stravenky v hodnotě 45,- CZK/směna .
* Dovolená 25 dní/rok.
* Výhodné volání prostřednictvím T-Mobile v ČR.
* Bezplatné zřízení a správa platební karty u Komerční banky.

Informace o náboru

Co chceme my od Vás?::
* ZŠ / SOU výhodou.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Znalost češtiny - musíte rozumět a domluvit se.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Vysoké pracovní nasazení.
* Rozpoznávací dovednosti, pozornost.
* Vaší výhodou bude praxe v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Další sociální benefity v souladu s kolektivní smlouvou::
* Při narození dítěte 5.000,- CZK.
* Příspěvek na pobyt dítěte v jeslích 30% z měsíčního poplatku.
* Příspěvek v tíživé sociální situaci.
* Odměna za pracovní výročí při dosažení délky pracovního poměru 2 roky 500,- CZK.
* Máte možnost stát se členem Odborů KOVO MB nabízejících celoroční zdravotní programy ve formě cvičení, rekondičního plavání, masáží, saunování nebo i příspěvek na odvykání kouření; rekondiční pobyty v oblíbených lázeňských lokalitách v České republice a na Slovensku; rekreace rodin a dětí, dětské tábory, sportovní a kulturní aktivity.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3104892  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.