Montážní dělník pro DEMOAUTOPLAST Jirny

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Poděbradská 773, 250 90 Jirny, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Podílet se na práci na lakovací lince:
- nasazovat díly na trny, nebo
* Podílet se na práci na malé výrobní lince:
- manipulovat s komponenty,
- vkládat znak do středového dílu volantu,
- následně provádět důkladnou kontrolu,
- ukládat díly do palet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 20.000,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 5.000,- CZK.
* Příplatek za odpolední směnu 13,- CZK/hod.
* Příplatek za noční směnu 18,- CZK/hod.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3.500,- CZK.
* Zdarma svozový autobus na trase Brandýs-Jirny.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Jdete do toho?::
Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co chceme my od Vás?::
* ZŠ / SOU výhodou.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Rozpoznávací schopnosti, soustředěnost na velmi malé vady.
* Vysoké pracovní nasazení.
* V případě potřeby budete dělat i přesčasy (16 hodinové směny).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3096278  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.