Skladník pro ŠKODA AUTO Mladá Boleslav - BRIGÁDA

DP WORK s.r.o.

tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav, Česká republika
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
červenec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat?::
* Podílet se na práci ve skladu - zaskladnění, přeskladnění, vyskladnění a balení materiálu.
* Vizuálně kontrolovat kvalitu a čistotu materiálu.
* Dle potřeby zajišťovat transport materiálu a palet.
* Manipulovat s materiálem pomocí VZV, pokud máš řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostaneš?::
* Práci na dohodu o pracovní činnosti.
* Základní hrubou hodinovou mzdu 133,- Kč.
* Příplatek za odpolední směnu 7,50,- Kč/hod.
* Příplatek za noční směnu 22,- Kč/hod.
* Stravenky v hodnotě 45,- Kč/směnu.

Informace o náboru

Jdeš do toho?::
Těšíme se na Tebe! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volej +420 313 034 296.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?::
* Jsi studentem a bylo Ti 18 let.
* Plus pro Tebe, pokud máš řidičský průkaz sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3055580  Dátum zverejnenia: 11.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.