Pomocný operátor výroby pro Carrier Mýto

Průměrná čistá hodinová mzda 125,- Kč.

CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazících zařízení, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel. Výroba probíhá ve dvou závodech - Beroun a Mýto u Rokycan.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co budete dělat?

  • Připravovat materiál a zakládat díly na linku.
  • Montovat chladicí nábytek, zařízení a klimatizace.
  • Montovat osvětlovací kabeláž a chladicí potrubí.
  • Kontrolovat montované díly.

Jedná se o práci v třísměnném provozu.

Co Vám za to nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Nástupní čistou mzdu 19.700,- Kč/měsíc (včetně příplatků)
  • Variabilní složku mzdy 0 - 10,- Kč/hod.
  • Cestovní náhrady 0 - 4.100,- Kč/měsíc.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč.
  • Náborový příspěvek až 2.000,- Kč.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Příspěvek na firemní ubytování.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- Kč.
  • Závodní stravování.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Jaké schopnosti a dovednosti požadujeme?

  • ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Výhodou bude zkušenost s manipulací ručními vozíky.
  • Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Oslovili jsme Vás?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis nebo volejte +420 383 134 040.

  • Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Plzeňská 601
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Velkova Dana
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420 739 486 012