Klempíř pro Škoda Auto Mladá Boleslav

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Pojďte si rozšířit praxi u našeho významného zákazníka a partnera ŠKODA AUTO, a.s., zabývajícího se výrobou a montáží automobilů Škoda.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na kontrole a opravě výlisků a čeká Vás práce s bruskou a leštičkou. Jedná se o práci v třísměnném provozu.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu od 20.097,- do 21.824,- CZK.
  • Od 1. 1. 2017 navýšení tarifní mzdy o 3%.
  • Náborový příspěvek 3.000,- CZK.
  • Relokační příspěvek až 5.000,- CZK/měsíc.
  • Zaručený podnikový bonus 1.500,- CZK/měsíc.
  • Univerzální týmový příplatek 1.500,- CZK po odpracování 3 měsíců.
  • Doplatek podnikového bonusu 9.000,-CZK/rok.
  • Po 6 měsících odměna - osobní ohodnocení až 20% ke mzdě.
  • Příplatek za odpolední směnu 7,50,- CZK/hod.
  • Příplatek za noční směnu 22,- CZK/hod.
  • Příplatek za práci přesčas 25% (v pracovní dny, SO i NE).
  • Příplatek za práci ve státní svátky 100%.
  • Příplatek za práci v taktu 550,-CZK/měsíc.
  • Příspěvek na ubytování 1.815 CZK/měsíc.
  • Stravenky v hodnotě 45,- CZK/směna .
  • Dovolená 25 dní/rok.
  • Výhodné volání prostřednictvím T-Mobile v ČR.
  • Bezplatné zřízení a správa platební karty u Komerční banky.

Co od Vás očekáváme:

  • ZŠ / SOU v oboru klempíř výhodou.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Vaší výhodou bude praxe v oboru.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

  • Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Tř. Václava Klementa 869
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Tř. Václava Klementa 823
293 01 Mladá Boleslav