Pekař/ka

Rozšiřujeme náš profesionální tým a hledáme vhodné kandidáty na pozici Pekař/ka pro provoz v Benátkách nad Jizerou i Milovicích.

Jsme rodinné pekařství s tradicí 25 let, kdy pro naše zákazníky pečeme jen to nejlepší. K našim zaměstnancům máme individuální přístup a důležitá je pro nás i péče o ně. Merhautovo pekařství je jistota trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje. Důkazem je již 12 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji. V současné době připravujeme otevření dalších poboček. Stojíme si za dobře odvedenou ruční prací s kvalitními surovinami. Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí, a zároveň Vás naučíme novým věcem. Nabízíme práci a učení v jednom.

Co Vás čeká?

Budete řídit a plánovat výrobu, vést kolektiv zaměstnanců výroby, určovat jejich každodenní činnost, řešit rozložení jednotlivých směn. Budete zodpovědní za dodržování technologických postupů a finální kvalitu daných výrobků. Též se budete aktivně podílet na procesu výroby. Komunikace s jednotlivými úseky společnosti pro Vás bude každodenní činností.

Co získáte?

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v kolektivu rodinné společnosti.
  • Základní nástupní hrubou mzdu 22.000 - 30.000 Kč/měsíc, dle předchozí praxe a zkušeností.
  • Příplatky za práci v noci, v SO a NE až 3.000 Kč/měsíc btto.
  • Osobní ohodnocení až 5.000 Kč btto.
  • Služební telefon.
  • Speciální ceny na naše výrobky ve výši 50%.
  • 4 týdny dovolené.
  • Možnost plánování směn.
  • Možnost se i nadále rozvíjet v prostředí nového moderního výrobního provozu v Milovicích.

Co od Vás očekáváme?

  • Střední vzdělání s maturitou / SOU s maturitou v oboru pekař, pekařské práce.
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost pekárenské technologie výroby.
  • Zkušenost s řízením kolektivu zaměstnanců.
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup.
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti.

Nástup ideálně IHNED!
Zaujala Vás tato nabídka?
Na Vaše životopisy se těší:
Pan Miroslav Merhaut
Tel.: +420 326 362 816
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Pražská 614, 294 71 Benátky nad Jizerou
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
294 01 Bakova nad Jizerou
ID: 2732759   Dátum zverejnenia: 23.9.2016