Automechanik pro IVECO Vysoké Mýto

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera IVECO Czech Republic, a.s., zabývajícího se výrobou a prodejem širokého sortimentu vozidel hromadné dopravy.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na základních odborných pracích při montáži vozidel na hlavní skupiny nebo montáži jednotlivých hnacích nebo ovládacích skupin, seřizování základních funkcí. Dále na demontáži a montáži palivových vedení, sestavování dynama, startérů nebo elektrických čerpadel paliva bez zkoušení funkce, atd.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Práci v dvousměnném provozu.
  • Průměrnou čistou hodinovou mzdu od 105,- CZK.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 3.000,- CZK/ měsíc.
  • Příplatky za noční směnu 12%.
  • Příplatky za odpolední směnu 9,- CZK/hod.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Závodní stravování.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 3.100,- CZK.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU - obor automechanik a příbuzné obory.
  • Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Praxe na dané pozici min. 1 rok bude výhodou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis nebo volejte +420 463 035 456.

NÁBOROVÉ CENTRUM VYSOKÉ MÝTO

DP WORK s.r.o.
Vraclavská 200
566 01, Vysoké Mýto

Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto - Pražské předměstí
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Kontakt:

566 01 Vysoké Mýto