Automechanik pro IVECO Vysoké Mýto

DP WORK s.r.o.

Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto - Pražské předměstí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká::
Budete se podílet na základních odborných pracích při montáži vozidel na hlavní skupiny nebo montáži jednotlivých hnacích nebo ovládacích skupin, seřizování základních funkcí. Dále na demontáži a montáži palivových vedení, sestavování dynama, startérů nebo elektrických čerpadel paliva bez zkoušení funkce, atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Odpovídající finanční ohodnocení.
* Práci v dvousměnném provozu.
* Průměrnou čistou hodinovou mzdu od 105,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 3.000,- CZK/ měsíc.
* Příplatky za noční směnu 12%.
* Příplatky za odpolední směnu 9,- CZK/hod.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Závodní stravování.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3.100,- CZK.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis nebo volejte +420 463 035 456.

NÁBOROVÉ CENTRUM VYSOKÉ MÝTO

Vraclavská 200
566 01, Vysoké Mýto

Nástup ideálně IHNED!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

IVECO Czech Republic, a.s. - výroba a prodej širokého sortimentu vozidel hromadné dopravy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme::
* SOU - obor automechanik a příbuzné obory.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxe na dané pozici min. 1 rok bude výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2725733  Dátum zverejnenia: 29.9.2016