Montážní dělník pro Demoautoplast Jirny

Hledáme zaměstnance do výroby pro automobilový průmysl.

Rozšiřte si praxi u našeho významného zákazníka a partnera DEMOAUTOPLAST s.r.o., zabývajícího se výrobou plastových komponentů interiéru vozu.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Podílení se na práci na lakovací lince - nasazování dílů na trny; nebo na práci na malé výrobní lince - manipulování s komponenty, vkládání znaku do středového dílu volantu a následná důkladná kontrola a ukládání dílů do palet.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu od 16.000,- CZK.
  • Odměnu za docházku 0 - 3.000,- CZK.
  • Odměnu za kvalitu 0 - 1.500,- CZK.
  • Příplatek za odpolední směnu 13,- CZK.
  • Příplatek za noční směnu 18,- CZK.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek 106,- CZK/hod.
  • Osobní ohodnocení 0 - 3.000,- CZK (vyplácí se po 3 měsících).
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 3.500,- CZK.
  • Zdarma svozový autobus na trase Brandýs-Jirny.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU / výhodou bude SOU technického směru.
  • Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Rozpoznávací schopnosti, soustředěnost na velmi malé vady.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Jedná se o práci ve 2-3 směnném provozu (rozvrh pracovní doby stanovuje uživatel).
  • V případě potřeby budete dělat i přesčasy (16 hodinové směny).

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

Pokud můžete nastoupit IHNED, budeme rádi.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Prologis Park, Poděbradská 773, 250 90 Jirny, Praha-východ
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
294 01 Bakov nad Jizerou