Operátor výroby pro TRW-Carr Stará Boleslav

Hledáme zaměstnance do výroby pro automobilový průmysl.

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera TRW Carr s.r.o., zabývajícího se výrobou a montáží bezpečnostních pásů do automobilů.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Montážní operace na lince, obsluha strojů - nenáročné na fyzickou práci, kladen důraz na jemnou motoriku a rozpoznávací znalosti, jedná se o práci v taktu.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu 11.500,- / 13.500,- / 16.500,- CZK.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 2.400,- CZK.
  • Diety 191,- Kč/den.
  • Příspěvek na údržbu oděvů 315,- CZK.
  • Příplatek za práci v noci min. 12,- CZK/hod.
  • Příplatky za práci přesčas v týdnu 25%.
  • Příplatky za práci v SO a NE 10%.
  • Příplatky za práci přesčas v SO a NE 40%.
  • Státní svátky 100%.
  • Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek 101 - 129,- CZK/hod.
  • Mimořádné odměny až 1.500,- CZK.
  • Ohodnocení za práci v nepřetržitém provozu až 2.000,- CZK.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Příspěvek na firemní ubytování.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- CZK.
  • Stravování zajištěno v závodě.
  • Zdarma doprava svozovým autobusem.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • Základní vzdělání.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Jedná se o 3 směnný i nepřetržitý provoz.
  • Kladen důraz na jemnou motoriku.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

  • Nástup dle dohody.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Hlavenec 161, 250 02 Stará Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou