Skladový dělník pro Grupo Antolin Mladá Boleslav

Průměrná čistá hodinová mzda 102 - 115,- Kč.

Staňte se členem týmu našeho významného zákazníka a partnera GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o., s pobočkou v Mladé Boleslavi - Čejetičkách, zabývajícího se výrobou plastových a pryžových komponentů pro automobilový průmysl.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká?

Budete se podílet na příjmu materiálu, polotovarů, vratných obalů na sklad. Manipulaci při příjmu, výdeji a expedici materiálů budete provádět ručně nebo manipulační technikou.
Jedná se o práci v třísměnném provozu. V případě potřeby budete dělat i 12 hodinové směny.

Co získáte?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu 11.396,- / 12.680,- / 14.327,- Kč.
  • Variabilní složku mzdy až 50% ze základní mzdy.
  • Mimořádné prémie za bezeškodní průběh 0 - 1.500,- Kč.
  • Mimořádné kvartální prémie 0 - 2.700,- Kč.
  • Mimořádnou odměnu po odpracování 1 roku 8.000,- Kč.
  • Diety 4.011,- Kč/měsíc.
  • Příplatek za práci v odpolední směně 10,- Kč/hod.
  • Příplatek za noční směnu 16% průměrného výdělku.
  • Příplatek za práci přesčas 50% průměrného výdělku.
  • Příplatky za práci v SO a NE, státní svátky.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Stravování zajištěno v závodě.
  • Firemní ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 1.500,- Kč.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme?

  • SOU, SŠ.
  • Platný průkaz VZV - možnost vystavení / obnovy.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Praxe s obsluhou VZV min. 1 rok bude výhodou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

Nástup dle dohody.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Nádražní 316, 293 01 Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Tř. Václava Klementa 823
293 01 Mladá Boleslav