Svářeč CO2 v automobilovém průmyslu

DP WORK s.r.o.

Zápská 1857, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
od 5.10.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20.200 - 25.520 Kč/měsíc, + příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanec se podílí na ručním sváření dílů výfuků, jejich částí, opravách sváru při špatném svaření CNC strojem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
- Finanční ohodnocení od 20.200,- CZK do 25.520,- CZK hrubého.
- Hodinová čistá mzda od 104,- CZK/hod do 128,- CZK/hod.
- Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
- Dovolená 25 dní/rok.
- Možnost ubytování.
- Příspěvek na ubytování
- Příspěvek na stravování i ubytování.
- Výhodné telefonní tarify.
- Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.
NÁSTUPY PRAVIDELNĚ KAŽDÝ TÝDEN DLE DOHODY!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

BOSAL ČR s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem výfukových systémů na vozy do 3,5 tuny a tažných zařízení. Nabízí originální i náhradní díly a kovové součástky, trubky, skladové regály, kabiny dopravních prostředků a vysokoteplotní teplosměnné komponenty nebo zemědělské zavlažovací systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU strojní, technického směru (zámečník, klempíř) / SŠ technického směru výhodou.
- Svářecí průkaz - CO2 (propadlý obnovíme).
- Spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
- Dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost.
- Praxe ve sváření min. 1 rok.
- Praxe v oblasti automotive výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2275137  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.200 - 25.520 Kč/měsíc, + příplatky