Pomocný operátor výroby pro Carrier Beroun

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Rozšiřte si praxi u našeho významného zákazníka a partnera CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o., který představuje typy přístěnných chladících regálů.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Příprava materiálu na lince, montáž chladícího nábytku, chladicích zařízení a klimatizací z jednotlivých komponentů. Následná kontrola montovaných dílů a montování osvětlovací kabeláže a chladícího potrubí.

Co získáte:

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 11.600,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 10,- CZK/hod.
* Cestovní náhrady 0 - 4.100,- CZK/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek od 88,- do 96,- CZK/hod.
* Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč.
* Čtvrtletní bonus za docházku.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Stravování zajištěno v závodě.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- CZK.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

* ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - jedná se o třísměnný provoz.
* Pozornost a svědomitost.
* Výhodou bude zkušenost s manipulací s ručními vozíky.
* Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Lidická 323/18, 266 01 Beroun
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Velkova Dana
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420 739 486 012
Odpovědět Zpět na výpis pozic Přeposlat známému
Poslat společnosti životopis
ID: 2244596   Dátum zverejnenia: 22.9.2016