Demoautoplast - operátor výroby

DP WORK s.r.o.

Staňkovského 40/675, 250 88, Čelákovice, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
od 1.9.2015
Mzdové podmínky (brutto)
115 - 125 Kč/hodina, 95 - 110 Kč/hod čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba drobných plastových komponentů do automobilů. Vizuální kontrola hotových výrobků, příprava výrobků na lakování, práce u lisu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní ubytování
- odpovídající platové ohodnocení
- osobní ohodnocení
- možnost karierního růstu
- příspěvek na stravu
- zvýhodněné tarifní volání
- výhodné podmínky při založení účtu naší společností

Informace o náboru

Hledáme spolehlivé zaměstnance pro dlouhodobé a stabilní zaměstnání. V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat na naší BEZPLATNÉ LINCE 800 310 013, nebo zasílejte své životopisy na [email protected] a my se Vám ozveme!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma Demoautoplast Čelákovice s.r.o. se zabývá výrobou plastových součástí interiéru automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- zodpovědnost
- manuální zručnost
- komunikativnost
- dobrý zrak
- ochota pracovat ve více směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2238976  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 115 - 125 Kč/hodina, 95 - 110 Kč/hod čistého