Škoda Auto / Montáž

DP WORK s.r.o.

Tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, 29360, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.7.2015
Mzdové podmínky (brutto)
17849 - 19417 Kč/měsíc, + příplatky dle směnnosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho partnera hledáme vhodné uchazeče na pozice:
* montážní dělník (linka Octavia)

Práce na HPP i dlouhodobá brigáda.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Finanční ohodnocení 17.849 - 19 417 CZK
- Příplatek za odpolední směnu 7,50 CZK/hod
- Příplatek za noční směnu 22 CZK/hod
- Příplatek za práci v taktu 550 CZK
- Příplatky za práci přesčas, víkendy, svátky
- Příspěvek na stravné / stravenky
- Příspěvek na ubytování / možnost ubytování

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat na naší BEZPLATNÉ LINCE 800 310 013, nebo zasílejte své životopisy na [email protected] a my se Vám ozveme!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

www.skoda-auto.cz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní, technické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU technického zaměření
- Praxe v oblasti automobilového průmyslu
- Vysoké pracovní nasazení - práce v taktu
- Manuální zručnost
- Zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2163132  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17849 - 19417 Kč/měsíc, + příplatky dle směnnosti