Faurecia Emissions Control Technologies / operátor výroby

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Bezděčín 125, 29301 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc, - Příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho partnera hledáme vhodné uchazeče na pozici: OPERÁTOR VÝROBY. Kvalifikace a praxe s VZV a svářením vítána! Práce vhodná i pro ženy.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat na naší BEZPLATNÉ LINCE 800 310 013, nebo zasílejte své životopisy na [email protected] a my se Vám ozveme!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

www.faurecia.com

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

všeobecné / technické, strojní výhodou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysoké pracovní nasazení - práce v taktu
- Manuální zručnost
- Zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2156801  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 20000 Kč/měsíc, - Příplatky