Obsluha VZV - skladník

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Nádražní 316, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
18.5.2015
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 130 Kč/hodina, po zkušební době možnost růstu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem materiálu, polotovarů a vratných obalů na sklad. Manipulace na příjmu, expedici a výdeji materiálu se provádí ručně i s manipulační technikou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* příplatky za směnnost - odpolední směna 10kč/hod, noční 15%
* příplatek za práci přesčas 30%, za svátek 120%
* příspěvek na stravu
* příspěvek na ubytování/ubytování
* výhodnější podmínky při založení účtu naší společností
* až 4 telefonní čísla na zvýhodněný zaměstnanecký tarif
* možnost karierního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

GRUPO ANTOLIN se zabývá výrobou plastových a pryžových komponentů do interiérů automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe v automobilovém průmyslu
* praxe s obsluhou VZV
* zdravotní způsobilost
* fyzická zdatnost
* manuální zručnost
* 3-směnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2105535  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 - 130 Kč/hodina, po zkušební době možnost růstu.