Operátor výroby / montážní dělník

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2.2.2015
Mzdové podmínky (brutto)
Plat od 85 CZK / hod netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

FAURECIA v Písku shání vhodné uchazeče na pozici:

- OPERÁTOR MONTÁŽNÍ LINKY
- OPERÁTOR SKLADU / ŘIDIČ VZV

Práce vhodná pro absolventy, především v oboru strojírenství a pro uchazeče s praxí v automobilovém průmyslu, nebo praxí na výrobních linkách.
Zaměstnanec se podílí na výrobě výfukových systémů a katalyzátorů do automobilů na výrobních linkách.
Práce je ve třísměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajištění ubytování/příspěvek na ubytování
- příspěvek na stravu
- příspěvek na dopravu
- odpovídající finanční ohodnocení dle pozic
- možnost profesního růstu již po zkušební době

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o výše uvedené pozice nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné lince 800 310 013 nebo přímo v kanceláři v Písku +420 383 134 040, zasílejte své životopisy a my se Vám ozveme za účelem dohodnutí osobního pohovoru!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

FAURECIA Automotive a FAURECIA Components se zabývá výrobou výfukových systémů a katalyzátorů, kovových konstrukcí na autosedačky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojní, technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU v oboru, nebo praxe v aut. průmyslu či na výrobních linkách
- na pozici VZV je nutná praxe na vysokozdvižném vozíku
- na pozici svářeče je nutná praxe ve sváření
- manuální zručnost, pečlivost
- zdravotní způsobilost
- dobrá fyzická kondice, doporučený věk 18-40 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1992045  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat od 85 CZK / hod netto