Можливість для людей з України

Kuchár

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 23, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacKonečná mzda závisí na skúsenostiach uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie Estévéčka, ktorá pôsobí v Bratislave už 11 rokov, hľadáme kuchára, ktorého náplňou práce bude príprava A la carte. Vyžadujeme svedomitosť, pracovitosť, kladný vzťah k čistote a hlavne dobrú náladu. Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom bude práca koníčkom.

Naše menu je úzke:
6 hlavných chodov
5 Burgrov
2 polievky
3 snacky
1 dezert

Dennú ponuku smenový kuchár nepripravuje.

- Plynulý chod kuchyne - príprava kvalitných pubových chuťoviek
- Zodpovedať za kvalitu a dizajn podávaných jedál
- Dodržiavať správne technologických a kvalitatívnych postupov podľa nastavených štandardov
- Dodržiavať predpisy HACCP.
- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň (fond 180h/mesiac)

- Plne hradená dovolenka
- Zamestnanecká strava
- Pitný režim
- Odmeny pri dosiahnutí obratových cieľov
- Príspevky na školenia/ kurzy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na [email protected]

*** Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Zmysel pre poriadok a čistotu

DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793262  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac