Kreatívny kuchár pre pripravovaný sesterský projekt Estévéčky

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 23, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pripravovaného projektu v Bratislave, hľadáme cieľavedomých a kreatívnych kuchárov so zmyslom pre zodpovednosť.
Vašou úlohou bude:
- Plná zodpovednosť za chod kuchyne
- Spolupodieľanie sa na tvorbe sezónneho jedálneho lístka
- Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
- Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
- Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál.
- Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie
- Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.
- Dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky

- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň v mladom kolektíve
- Zázemie v stabilnej a dynamickej gastronomickej spoločnosti.
- Perspektívne zamestnanie s potenciálom kariérneho rastu
- Firemné akcie / teambuildingy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na kariera@estevecka.sk. Ako predmet správz prosím uviesť "Kuchár"
Alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421917703802

Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Zmysel pre poriadok a čistotu

Spoločnosť DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro firma pôsobiaca na trhu od roku 2013. Do je portfólia patria prevádzky Estévéčka, Estévéčka FoodTruck a MARI KIRI. Spoločnosť DoZo s.r.o. garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DoZo s.r.o.
Staré Grunty 23
84104 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1991629   Dátum zverejnenia: 21.6.2017