Finančný riaditeľ pre Libériu /Afrika/

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Afrika, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionála pre komplexné vedenie finančnej agendy produktu spoločnosti DOXXbet, - tipovacie terminály - zariadenie na prijímanie kurzových stávok, priamo z Afriky (Libéria) - úradný jazyk Angličtina.

  • zabezpečenie a dohľad nad účtovnými operáciami v Afrike
  • poskytovanie mesačných reportov vedeniu spoločnosti
  • tvorba budgetov
  • plánovanie zdrojov a investícií
  • riadenie účtovníckych procesov
  • riadenie controlingových procesov
  • riadenie cash -flow
Požadované ekonomické vzdelanie.

  • zamestnanie v silnej spoločnosti
  • perspektívny nepresýtený trh
  • firemné benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • garantovaná kariéra
  • spoznávanie nových krajín

Informácie o výberovom konaní

Milí uchádzači,
Vopred ďakujem za reakcie. Budem kontaktovať každého uchádzača, ktorý bude spĺňať požiadavky na pozíciu v priebehu 2-3 týždňov. Prosím o žiadosti tých, ktorí sa aktívne zaujímajú o prácu na inom kontinente.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore, ktorý bude vedený v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Schopnosť adaptovať sa na nové prostredie
  • Cestovanie
  • Organizačné schopnosti
  • Flexibilita
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Aktívna znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou
  • Dobrodružný duch

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 1695068  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou