Obchodný riaditeľ

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, 010 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionála pre obchodné zastrešovanie produktu spoločnosti DOXXbet - tipovací terminál - zariadenie na prijímanie kurzových stávok v rámci Slovenska.
Očakávame:
  • Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, spoluvytváranie siete
  • Starostlivosť o už získaných klientov
  • Inovovanie a zlepšovanie procesov
  • Prezentácia portfólia produktov a služieb
  • Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja

  • adekvátne platové ohodnotenie
  • zamestnanie v silnej spoločnosti
  • perspektívny nepresýtený trh
  • samostatnosť
  • firemné benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • garantovaná kariéra

Informácie o výberovom konaní

Milí uchádzači,
Vopred ďakujem za reakcie. Budem kontaktovať každého uchádzača, ktorý bude spĺňať požiadavky na pozíciu v priebehu cca 2-3 týždňov.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

  • Skúsenosť s vedením obchodníkov v FMCG segmente
  • Aktívna skúsenosť s konečným zákazníkom v teréne
  • Aktívne sledovanie športového diania veľkou výhodou
  • Cestovanie
  • Organizačné schopnosti
  • Flexibilita
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Sídlo spoločnosti a výkon práce v Žiline
  • Prehľad v oblasti IT technológií

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Filipová
E-mail: poslať životopis
ID: 1667625  Dátum zverejnenia: 30.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou