Reagujte bez životopisu

Servisný technik pre tipovacie terminály (elektrotechnik § 22)

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kysucká, Žilina
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac(prémie budú zamestnancovi priznané po uplynutí skúšobnej doby) prípadne ďalšie odmeny a príplatky podľa výkonu a podľa hospodárskeho výsledku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu servisného technika pre servis, údržbu a opravu našich tipovacích terminálov - sportboxov pre oblasť kurzových stávok.

Sportbox je samoobslužný stávkový terminál - live stávkovanie, určený na stávkovanie na športové udalosti z celého sveta, ponúkajúci na výber širokú kurzovú ponuku s množstvom príležitostí.

Mladý dynamický profesionálny kolektív
Masáže na pracovisku každý deň
Máme kurzy angličtiny
Pravidelné a pestré teambuildingy
Stabilná perspektívna spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

Vybraných uchádzačov spĺňajúcich kvalifikačné predpoklady budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom. V prípade, že sa Vám do 2 týždňov neozveme, bola daná prednosť v 1. kole inému uchádzačovi.
Vrelá vďaka za pochopenie.
Teším sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je z veľkej väčšiny vykonávaná na servisnej dielni neďaleko sídla spoločnosti, výnimočne sa vyskytujú výjazdy služobným autom.
  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike minimálne podľa § 22 vyhl. 508/2009 Z.z. s kvalifikáciou "samostatný elektrotechnik" - nevyhnutnosťou.
  • manuálna zručnosť
  • chuť pracovať a učiť sa
  • flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť jednania a samostatnej práce

  • prax v oblasti zabezpečovania servisu výherných/nevýherných automatov veľkou výhodou - oprava, oživovanie zdrojov, tlačiarní, príslušenstva, skladanie PC...

  • znalosť softvérových a hardvérových súčastí PC
  • základná znalosť pripájania k internetovým sietiam
  • konfigurácia a oživovanie routrov
  • počítačové znalosti - internet (e-mail, www) - pokročilý

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 1544705  Dátum zverejnenia: 28.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac