Recepčná/ý

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej (870 €), variabilnej zložky (150€) a zákonných príplatkov (200-300€). Finálna výška závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boutique hotel v centre Žiliny hľadá sympatickú a komunikatívnu posilu tímu, ktorá okrem zodpovednosti za prevádzku recepcie, bude pravou rukou manažéra ubytovacieho úseku.

K hlavnej pracovnej náplni patrí:
- zodpovednosť za prácu a prevádzku recepcie
- uvítanie hostí, komunikácia s klientmi (prevažne v anglickom jazyku), poskytovanie informácii
- prijímanie a potvrdzovanie rezervácií pre ubytovacie, reštauračné a wellness služby
- check-in, check-out
- práca s rezervačným systémom
- práca s pokladňou
- aktívny predaj hotelových služieb a doplnkového tovaru
- starostlivosť o priestor recepcie
- zastupovanie manažéra ubytovacieho úseku.

Chceme vytvoriť stabilitu a rozvoj u zamestnancov, preto v rámci adaptačného procesu získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Budeš mať možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom hoteli.

Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou.

Budeš mať zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom.

Stravovanie budeš mať zabezpečené za bezkonkurenčný príspevok. Ak potrebuješ ubytovanie, my Ti ho ponúkneme v zamestnaneckej ubytovni.

Ak budeš úspešný na svojej ceste je tu možnosť kariérneho rastu.

Ďakujeme, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke.
Vážime si Tvoj záujem o spoluprácu s nami, budeme však kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky tejto pracovnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastro sektor, cestovný ruch, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

recepčná/ý, prevádzkar

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore je výhodou
- dobré komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- samostatnosť, tímový hráč
- schopnosť pracovať pod tlakom
- flexibilita, lojálnosť
- znalosť práce s rezervačným systémom HOREC výhodou
- spôsobilosť na nočnú prácu

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4802461  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac