Šéfkuchár

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 1400€ + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, organizovanie a realizácia výroby pokrmov teplej a studenej kuchyne
Zodpovednosť za podávané jedlá na požadovanej úrovni podľa súčasných trendov.
Zodpovednosť za dodržiavanie technológie prípravy pokrmov.
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.
Riadenie pracovného tímu kuchyne, hodnotenie práce všetkých pracovníkov v kuchyni
Návrhy na nové kalkulácie jedál
Tvorba nových jedálnych lístkov, špeciálnych ponúk atď.
Úzka spolupráca s manažérom reštaurácie a vedením spoločnosti
Tvorba rozpisov pracovných zmien
Zodpovednosť za výkazy odpracovaných zmien ako podklad k mzdám

- možnosť ubytovania
- práca v mladom kolektíve
- sociálny program
- zamestnanecká strava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

- Samostatnosť, kreativita
- Predchádzajúca prax v zariadení s vyšším
štandardom služieb
- Zvládanie stresových situácií a práce pod tlakom
- Samostatnosť, kreativita a komunikatívnosť
- Zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť
- Veľmi dobré organizačné schopnosti

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1997772  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 1400€ + ostatné zložky mzdy