Šéfkuchár

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Hotel Dubná Skala****, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie tímu kuchyne: organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni, vypracovanie harmonogramu zmien, kontrola dochádzky.
Príprava sezónneho jedálneho lístka.
Kalkulácia cien používaných ingrediencií a stanovenie optimálnych cenových relácii pre jedálny lístok.
Zodpovednosť za skladové zásoby - skúsenosti v programe Blue Gastro výhodou.
Komunikácia s dodávateľmi.
Príprava hotových jedál, jedál a la carte.
Zodpovednosť za podávané jedlá na požadovanej úrovni podľa súčasných trendov.
Zodpovednosť za dodržiavanie technológie prípravy pokrmov.
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov, dohľad nad HACCP.
Zodpovednosť za správne zaobchádzanie personálu so strojmi, zariadeniami a technológiami.

- možnosť ubytovania
- práca v boutique hoteli
- možnosť vzdelávania
- teambuildingové aktivity

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovu adresu, alebo poštou.
Všetky žiadosti budú zaradené do našej databázy uchádzačov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom a to pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

šéfkuchár

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, kreativita
- predchádzajúca prax v zariadení s vyšším
štandardom služieb
- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1912655  Dátum zverejnenia: 17.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou