Manažér ubytovacieho úseku

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 800€ + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér ubytovacieho úseku:
- riadi ubytovacie činnosti hotela
- zodpovedá za rozsah a kvalitu služieb podľa štandardov ubytovacích
služieb hotela v príslušnej triede
- zodpovedá za plnenie ekonomických úloh na úseku ubytovania,
podieľa sa na tvorbe cenníka služieb, kontroluje ceny a štandardy
kvality služieb.
- riadi činnosť na úseku ubytovania a ostatné služby pre hostí, najmä
rezervovanie, telefónne služby a zúčtovanie s hosťami
- je zodpovedný za ponukové aktivity, propagáciu a predaj kapacity
ubytovania a ostatných služieb hotela
- vytvára nové príjmové možnosti, maximalizuje tržby, využívanie
kapacít a zisk hotela
- stará sa o vytváranie imidžu hotela
- ponuku produktu hotela koordinuje s ostatnými úsekmi
- je priamo podriadený riaditeľovi spoločnosti.
- podáva mu správy o vývoji predaja a obsadenosti kapacít hotela,
pravidelne ho informuje o dosiahnutých výsledkoch

- práca v malom kolektíve v atraktívnom prostredí
- seriózny prístup zamestnávateľa
- možnosť profesijného a osobného rastu
- možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prozákaznícke nastavenie
- zameranie na cieľ
- aktívna znalosť anglického jazyka
- príjemné vystupovanie
- komunikačná zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, kreativita

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1789070  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 800€ + ostatné zložky mzdy