Reagujte bez životopisu

Vrchný čašník

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionál? Máš proklientskú orientáciu v krvi? Ukáž nám svoju skúsenosť a my ti ponúkneme príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu.

Čo budeme od teba očakávať?
Profesionálnu starostlivosť o reštauračných, kaviarenských a konferenčných
hostí.
Silnú prozákaznícku orientáciu, aktívny predaj up - selling.
Organizovanie, prípravu, realizáciu gastronomických akcií organizovaných v hoteli.
Podieľanie sa na zvyšovaní kvality poskytovaných služieb.
Vedenie tímu, školenie a zvyšovanie odbornosti jestvujúcich aj nových kolegov.
Prácu s reštauračným systémom BLUE GASTRO.

U nás v hoteli získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak potrebuješ ubytovanie medzi zmenami, vieme ho ponúknuť v zamestnaneckej ubytovni.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, kontaktovať však budeme tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme profesionálov plných energie a pozitivizmu, ktorý nám pomôžu posúvať služby hotela neustále dopredu. Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, chuť a nasadenie. Reprezentatívnosť a komunikácia na vysokej úrovni. Znalosť angličtiny výhodou.

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1725241  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac