Referent predpisu poistného - junior

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia oznámení o vzniku, zmene a zániku zamestnávateľov,
• evidencia oznámení zamestnávateľov o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie,
• evidencia výkazov preddavkov poistného na verejné zdravotné poistenie od zamestnávateľov,
• komunikácia so zamestnávateľmi vo veci vykázania nesprávnych údajov,
• vykonávanie konzultačnej a poradenskej činnosti pre platiteľov poistného vo zverenej oblasti,
• spolupráca a metodická podpora zamestnancov iných organizačných zložiek zdravotnej poisťovne vo zverenej oblasti.

Iné výhody

Stabilné postavenie spoločnosti na trhu zdravotného poistenia.
Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu, možnosti ďalšieho vzdelávania.
Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa.
Príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • základná znalosť problematiky zdravotného poistenia v rozsahu Zákona 580/2004 Z.z.
  • schopnosť rýchleho písania textov a číselných hodnôt
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • systematickosť, dôslednosť a precíznosť
  • komunikatívnosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • dobrý písomný prejav
  • zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, podľa nezávislého inštitútu HPI najlepšou na trhu. Zabezpečuje kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,4-milióna poistencov. Stavia na viac ako 20-ročnej tradícii. Je lídrom v hodnotení kvality a efektivity nemocníc, ako prvá a zatiaľ jediná zo slovenských zdravotných poisťovní zverejňuje ich rebríček. Prináša širokú ponuku nadštandardných služieb zameraných najmä na prevenciu a zdravý životný štýl pre celú rodinu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Životopisy s motivačným listom zasielajte VÝHRADNE e-mailom na adresu: kariera@dovera.sk a do predmetu správy napíšte názov pracovnej pozície.
Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Cintorínska 5
949 01 Nitra
ID: 3023628   Dátum zverejnenia: 20.4.2017