Asistent revíznych lekárov

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • viesť agendu revíznych kontrol (príprava podkladov pre kontroly na pracovisku a pre kontroly na diaľku, ukončenie kontrol)
  • viesť agendu schvaľovacích činností a dispenzarizácie
  • zabezpečovať administráciu spisovej agendy revíznych lekárov
  • vybavovať ďalšiu zverenú agendu v zmysle platných vnútorných organizačných aktov zamestnávateľa.

Iné výhody

  • stabilné postavenie spoločnosti na trhu zdravotného poistenia,
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • služobné motorové vozidlo aj na osobné používanie,
  • PC, mobilný telefón,
  • možnosť ďalšieho odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou – Stredná zdravotnícka škola
alebo vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • bežnú užívateľskú znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • znalosť vykazovania výkonov pre zdravotnú poisťovňu, zdravotnej legislatívy, systému zdravotného poistenia je výhodou

  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • systematickosť
  • dôslednosť a precíznosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, podľa nezávislého inštitútu HPI najlepšou na trhu. Zabezpečuje kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,4-milióna poistencov. Stavia na viac ako 20-ročnej tradícii. Je lídrom v hodnotení kvality a efektivity nemocníc, ako prvá a zatiaľ jediná zo slovenských zdravotných poisťovní zverejňuje ich rebríček. Prináša širokú ponuku nadštandardných služieb zameraných najmä na prevenciu a zdravý životný štýl pre celú rodinu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu, najneskôr do 11.12.2016. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po skončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Adresa spoločnosti

DOVERA zdravotna poistovna, a.s.
Digital park II., Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Ševčíková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833426   Dátum zverejnenia: 30.11.2016