Odborný asistent regionálneho riaditeľa nákupu zdravotnej strostlivosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pripravovať a plánovať stretnutia regionálneho riaditeľa nákupu zdravotnej starostlivosti a budete mať zodpovednosť za organizáciu jeho kalendára,
  • zabezpečovať všetky podklady pre naplánované stretnutia, zabezpečovať občerstvenie a technické vybavenie na tieto stretnutia,
  • pripravovať podklady k uzatváraniu zmlúv a dodatkov k zmluvám s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti,
  • zodpovedať za príručné registratúrne stredisko a vedenie registratúrneho denníka regionálneho riaditeľa nákupu zdravotnej starostlivosti vrátane evidencie zmlúv a dokumentácie k zmluvám s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti, za evidenciu agendy regionálneho riaditeľa (cestovné príkazy, pošta, vyúčtovania),
  • zodpovedať za vedenie registra poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a zmlúv s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti v informačnom systéme poisťovne,
  • pripravovať podklady a analýzy na základe špecifických požiadaviek regionálneho riaditeľa nákupu zdravotnej starostlivosti,
  • zodpovedať za komplexnú komunikáciu s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti vrátane poskytovanie informácií tretím osobám v rozsahu pôsobnosti organizačnej jednotky v súlade so všeobecnými právnymi predpismi.

Iné výhody

  • stabilné postavenie spoločnosti na trhu zdravotného poistenia,
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • služobné motorové vozidlo aj na osobné používanie,
  • PC, mobilný telefón,
  • možnosť ďalšieho odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, ekonomika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou, alebo vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • orientácia v systéme zdravotného poistenia a problematike poskytovateľov zdravotnej starostlivosti je výhodou,
  • príjemné a formálne vystupovanie pred tretími osobami,
  • flexibilita, dôveryhodnosť, lojalita, zachovávanie mlčanlivosti
  • bežnú užívateľskú znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • systematickosť
  • dôslednosť a precíznosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, podľa nezávislého inštitútu HPI najlepšou na trhu. Zabezpečuje kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,4-milióna poistencov. Stavia na viac ako 20-ročnej tradícii. Je lídrom v hodnotení kvality a efektivity nemocníc, ako prvá a zatiaľ jediná zo slovenských zdravotných poisťovní zverejňuje ich rebríček. Prináša širokú ponuku nadštandardných služieb zameraných najmä na prevenciu a zdravý životný štýl pre celú rodinu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu, najneskôr do 31.01.2017. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po skončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Adresa spoločnosti

DOVERA zdravotna poistovna, a.s.
Digital park II., Einsteinova 25
851 01 Bratislava
ID: 2833426   Dátum zverejnenia: 17.1.2017